اخبار استانی فارس

به همت کانون پرورش فکری خوزستان بر پا شد

نمایشگاه سفالگری و طراحی نوجوان خوزستانی در شهرستان باوی

به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان نمایشگاه سفالگری و طراحی سعید غلیم پور، نوجوان خوزستانی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ملاثانی افتتاح شد.

نمایشگاه سفالگری و طراحی نوجوان خوزستانی در شهرستان باوی

به گزارش خبرگزاری فارس از خوزستان، به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان نمایشگاه سفالگری و طراحی سعید غلیم پور، نوجوان خوزستانی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ملاثانی افتتاح شد.

در این نمایشگاه که با حضور عبدالنبی شاکریان، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، جمعی از کارشناسان و مسئولان کانون استان و پدران و مادران اعضای کانون در سالن نمایش کانون ملاثانی افتتاح شد؛ بیش از ۴۰ اثر هنری سعید غلیم پور عضو نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در زمینه های سفال گری و طراحی به نمایش گذاشته شده است.

غلیم پور عضو کانون ملاثانی است که از کودکی در کلاس های هنری زیر نظر مربیان کانون در دوره های مختلف شرکت کرده و توانسته است در نوجوانی آثار خود را در کانون به نمایش بگذارد.

گفتنی است این نمایشگاه همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه برای حضور علاقه مندان برپاست و دوستداران مشاهده آثار این هنرمند نوجوان خوزستانی می توانند تا پایان شهریورماه از این نمایشگاه بازدید کنند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با دارا بودن ۵۲ مرکز ثابت و سیار بیش از ۴۰ فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و مذهبی را برای کودکان و نوجوانان هفت تا ۱۷ سال اجرا می کند.

انتهای پیام/۷۲۰۰۱/ک

منبع خبر در فارس | خلاصه خبر

هاست ایران