اخبار استانی فارس

نماینده مردم اردبیل در مجلس:

گمانه زنی ها در مورد استاندار آینده صحت ندارد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین، و سرعین در مجلس شورای اسلامی با خط بطلان کشیدن بر تمام گمانه زنی ها در مورد استاندار آینده اردبیل گفت: هیچ یک از گزینه های مطرح شده صحت ندارد.

گمانه زنی ها در مورد استاندار آینده صحت ندارد

مصطفی افضلی فرد در گفت و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: بنده معتقدم در این امر اساسی و زیر بنایی باید واقع بینانه عمل کرد تا زمینه تنش سیاسی و یا به هم خوردن آرامش عمومی به وجود نیاید.

وی تصریح کرد: در وهله اول باید دولت جدید و وزیر کشور در این زمینه ورود پیدا کرده و مشغول بررسی گزینه های مختلف باشند.

این نماینده مجلس یادآور شد: البته در این بین تعاملاتی نیز با نمایندگان استان در حال انجام است تا در نهایت این فرایند منجر به انتخابی شایسته شود.

افضلی فرد در خصوص گزینه های مطرح شده نظیر اقبال عباسی، کامکار، خدابخش، و… گفت: شاید تعامل به اینجا رسید که استاندار فعلی باقی بماند و شاید هم گزینه تغییر پیدا کند که سخن گفتن در این زمینه در مقطع کنونی زود است.

وی با رد گزینه های مطرح شده و شایعاتی که در این زمینه در سایت های مختلف بیان شده است، عنوان کرد: بنده به این سایت ها توصیه می کنم که دست از گمانه زنی های بی پایه و اساس بردارند و با اقدام خود کاری را نکنند که آرامش عمومی جامعه به هم بخورد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: باید در شرایط کنونی تنش سیاسی، حزبی و گروهی را به حداقل برسانیم و سعی کنیم با تقویت توافق فی ما بین در مسیر اعتلای روز افزون قام برداریم.

افضلی فرد تصریح کرد: با تقویت توافق فی ما بین وزارت کشور و نمایندگان امیدواریم شرایط و فضایی را شاهد باشیم تا آنچه خیر و صلاح و نفع مردم و جامعه در آن است تحقق پیدا کند.

وی در پایان گفت و گوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل یادآور شد: گزینه نهایی استانداری اردبیل زمانی که مشخص شود و وزارت کشور برای استاندار جدید حکمی را صادر کند همه چیز روشن خواهد شد و قبل از آن نباید به تنش های احتمالی دامن زده و یا بخواهیم اقدامی خلاف جهت فضای آرام و کم تنش جامعه ایجاد کنیم.

انتهای پیام/۶۲۰۰۳

منبع خبر در فارس | خلاصه خبر

هاست ایران