اخبار استانی مهر

به صورت بین المللی/

نخستین همایش واکاوی فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه ورزش همگانی برگزار می شود

قم - خبرگزاری مهر: رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور از برگزاری نخستین همایش بزرگ بین المللی با موضوع واکاوی فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه ورزش همگانی خبر داد.

نخستین همایش واکاوی فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه ورزش همگانی برگزار می شود

به گزارش خبرنگار مهر، علی مجدآرا نخستین سخنران مراسم پایانی چهاردهمین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در استان قم بود که امروز در مسیر بلوار پیام اعظم از حرم نورانی حضرت فاطمه معصومه (س) تا مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور در ابتدا از مردم قم به واسطه حضور پرشور و وصف ناپذیر آنها در چهاردهمین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی قم تقدیر کرد و بیان داشت: هر هفته که به استان های مختلف کشور می رویم شاهد افزایش استقبال مردم از فعالیت در ورزش همگانی و مشارکت در همایش های بزرگ پیاده روی خانوادگی هستیم.

وی ادامه داد: در واقع باید بگویم که امروزه به همه ثابت شده است که ورزش کردن به خصوص انجام پیاده روی می تواند مانع بسیاری از معظلات افراد جامعه در قالب بیماری های مختلف شود، بنابراین توصیه جدی ما مشارکت در ورزش همگانی است.

مجدآرا عنوان داشت: در حال حاضر ۲۸ انجمن به عنوان زیر مجموعه فدراسیون ورزش های همگانی کشور در تمام حوزه ها و نقاط ورزش همگانی فعالیت می کنند اما واقعیت این است که این فدراسیون برای توسعه ورزش همگانی در کشور به مشارکت دستگاه های دیگر نظیر ادارات کل ورزش و جوانان، نیروهای مسلح، دانشگاه ها و موسسات آموزشی کشور و… نیاز دارد.

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور در بخش دیگری از صحبت های خود از برنامه ریزی انجام شده توسط این فدراسیون برای برگزاری یک همایش بزرگ بین المللی در خصوص ورزش همگانی در کشورمان خبر داد و تاکید کرد: این همایش با هدف واکاوی فرمایشات ارزشمند و گهربار مقام معظم رهبری در خصوص ورزش همگانی و اهمیت آن برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: این فدراسیون آبان ماه سال جاری را برای برگزاری این همایش در نظر گرفته است، همایشی که در سطح بین المللی برگزار می شود و از تمامی اقشار جامعه دعوت می کنیم که مقالات خود را برای طرح در این همایش از طریق اطلاعاتی که بر روی پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون ورزش های همگانی قرار داده شده، ارسال کنند.

منبع خبر در مهر | خلاصه خبر

هاست ایران
 
هاست ایران
سرخط اخبار خبرگزاری تسنیم
سرخط اخبار ملت ایران
پربیننده ترین اخبار