اخبار استانی فارس

فارس گزارش می دهد

بازدید فرمانده سپاه کرمانشاه از محل تمرین نمایش باافلاکیان+تصاویر

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه امروز در محل اجرای نمایش باافلاکیان حاضر شدند و از جریان تمرین تیم نمایش و دست اندرکاران این نمایش عظیم فرهنگی دیدن کردند.

بازدید فرمانده سپاه کرمانشاه از محل تمرین نمایش باافلاکیان+تصاویر

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، رزم نمایش فرهنگی هنری با افلاکیان در راستای گسترش فرهنگ دفاع مقدس، معرفی ارزش ها به جامعه و نسل جوان برگزار می شود.

استان کرمانشاه از ابتدای انقلاب درگیر جنگ ناخواسته ای شد که به رهبری امام (ره) و دلاورمردی های جوانان، زنان و مردان وطن، این جنگ تبدیل به دفاع مقدس شد، لذا این نمایش درصدد معرفی گوشه هایی از ارزش های دفاع مقدس است.

رزم نمایش باافلاکیان با پیشنهاد فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و با به کارگیری هنرمندان بسیجی آغاز به کار کرده است.

این رزم نمایش در هفته دفاع مقدس هر شب از ساعت ۱۸ شروع می شود و آماده پذیرایی از ۵ هزار نفر است.

در اجرای این رزم نمایش مناطق عملیاتی، خط مقدم جبهه و… بازسازی شده و تماشاچی از همان ابتدای ورود در فضای جبهه و جنگ قرار می گیرد.

جلوه های ویژه هنری، اجرای آتش توسط ادوات نظامی و اجرا بر روی پرده سایه در این رزم نمایش به کار برده شده و نمازخانه، فضای مناسب پارکینگ و سرویس بهداشتی برای استفاده مهمانان در نظر گرفته شده است.

سردار محمدنظر عطیمی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، سردار مراد حسنی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و مجتبی بیاتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه عصر امروز در محل اجرای این نمایش رزمی فرهنگی حاضر شدند و از جریان تمرین تیم نمایش و دست اندرکاران این نمایش عظیم فرهنگی دیدن کردند.

نمایش کرمانشاه سپاه فرمانده تمرین جنگ استان نبی اکرم زنان

نمایش کرمانشاه سپاه فرمانده تمرین جنگ استان نبی اکرم زنان

نمایش کرمانشاه سپاه فرمانده تمرین جنگ استان نبی اکرم زنان

انتهای پیام/۲۷۰۰/ت۳۰

منبع خبر در فارس | خلاصه خبر

هاست ایران