اخبار استانی مهر

صادق عابدین:

تغییر مدیر کل میراث فرهنگی فارس اشتباه بود/ مجمع فوتبال فارس به زودی برگزار می شود

شیراز – خبرگزاری مهر: استاندار فارس گفت: تغییر مدیر کل میراث فرهنگی استان فارس اشتباه بود.

تغییر مدیر کل میراث فرهنگی فارس اشتباه بود/ مجمع فوتبال فارس به زودی برگزار می شود

به گزارش خبرنگار مهر، حسین صادق عابدین عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص معرفی مدیر کل میراث فرهنگی استان فارس افزود: تغییر مدیر کل میراث فرهنگی فارس اشتباهی بود که" ملک زاده" مرتکب شد و امروز در تلاشیم که فعالی را باز گردانیم.

وی تصریح کرد: من با جابجایی مدیر کل میراث به شدت مخالف بودم و امروز امیدوارم با همکاری نمایندگان مجلس" فعالی" را به فارس باز گردانیم.

استاندار فارس در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت هیئت فوتبال استان فارس نیز گفت: طبق صحبت های مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس با موافقت فدراسیون فوتبال مجمع فوتبال فارس به زودی برگزار خواهد شد.

صادق عابدین تصریح کرد: طی مدت گذشته وزارت ورزش کم کاری هایی را انجام داد که ثمره آن نیز عقب افتادن روند ساخت و ساز ورزشگاه میانرود شیراز بود.

وی تاکید کرد: نامه نگاری مختلفی را با وزیر سابق ورزش و جوانان داشتم اما سهل انگاری ها باعث به وقفه افتادن کارها شد.

دستگاه های قضایی برای برخورد با خبرهای مجهول اقدام خواهند کرد

استاندار فارس در پاسخ به سئوال خبرنگاری در خصوص وضعیت چند مدیر کل و بازداشت آنها، گفت: از اینگونه موارد بی اطلاع هستم اما از دستگاه های قضایی و انتظامی درخواست کرده ام که با افراد و یا مجموعه هایی که اخبار مجهول را منتشر می کنند برخورد داشته باشند.

صادق عابدین در خصوص تغییر مدیر کل صنعت، معدن و تجارت فارس یادآور شد: این بحث به امروز و یا دیروز کاری ندارد از مدتها قبل بحث تغییر مدیریت صنعت، معدن و تجارت فارس مطرح بوده است.

منبع خبر در مهر | خلاصه خبر

هاست ایران