اخبار استانی مهر

همزمان با هفته دفاع مقدس/

نمایشگاه فرهنگی - رزمی یاد یاران در بجنورد افتتاح شد

بجنورد- خبرگزاری مهر: همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس، نمایشگاه فرهنگی - رزمی یاد یاران در بجنورد افتتاح شد.

نمایشگاه فرهنگی - رزمی یاد یاران در بجنورد افتتاح شد

به گزارش خبرنگار مهر، صبح سه شنبه نمایشگاه فرهنگی - رزمی یاد یاران، با شعار" دنیا صحنه نبرد است، دفاع مقدس هنوز ادامه دارد" با بیش از ۶۰ غرفه و حضور ۳۰ رده و جایگاه از اقشار مختلف، در محل چهارراه شهید صیاد شیرازی بجنورد برپا شد.

در این نمایشگاه محصولات فرهنگی و نرم افزاری، کتاب در حوزه دفاع مقدس، فعالیت های فرهنگی سپاه جوادالائمه (ع) ، تجهیزات نظامی و انتظامی وسیری از برنامه های جنگ سخت تا جنگ نرم در قالب ماکت در معرض دید عموم قرار گرفته است.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه همچنین از کتاب" مردان مهران" نوشه محمود وضیع، با موضوع تاریخچه دفاع مقدس، زندگینامه شهدای منطقه مهران و اتفاقات رخ داده در منطقه، رونمایی و تعدادی از آن به صورت رایگاه بین بازدید کنندگان توزیع شد.

نمایشگاه فرهنگی-رزمی یادیاران با حضور سردار حسینعلی یوسفعلی زاده فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) ، فرماندهان نظامی و انتظامی، شماری از مدیران دستگاههای اجرایی استان، جمعی از رزمندگان و دلاور مردان بسیج و سپاه، توسط خانواده شهید" حسن میر قره چورلو" انجام شد.

این نمایشگاه صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۲ و عصرها ۱۶ الی ۲۱ به مدت ۱۰ روز دایر و بازدید از آن برای عموم علاقه مندان آزاد است.

منبع خبر در مهر | خلاصه خبر

هاست ایران