اخبار استانی فارس

مسئول بسیج دانش آموزی هندیجان خبر داد

حضور ۱۷۵ نفر در آزمون علمی «آیه های تمدن» هندیجان

مسئول بسیج دانش آموزی هندیجان گفت: ۱۷۵ نفر در آزمون علمی «آیه های تمدن» هندیجان شرکت کردند.

حضور ۱۷۵ نفر در آزمون علمی «آیه های تمدن» هندیجان

سعید سنگری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در هندیجان با بیان اینکه آزمون علمی آیه های تمدن به منظور شناسایی نفرات برتر و راه یابی به مرحله استانی برگزار شد، اظهار کرد:  در این آزمون که در پایگاه مقاومت بسیج شهید فهمیده برگزار شد ۱۷۵ از دانش آموزان هندیجانی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مسئول بسیج دانش آموزی هندیجان ادامه داد: دانش آموزان مقاطع ششم ابتدایی تا دوم دبیرستان در آزمون امسال آیه های تمدن در این شهرستان حضور یافته بودند.

سنگری تصریح کرد: پس از برگزاری آزمون ۵۹ نفر از شرکت کنندگان در آزمون موفق به کسب نمره و رتبه لازم شدند.

وی با اشاره باه اینکه نفرات برتر این آزمون به مرحله استانی آزمون آیه های تمدن در خوزستان راه یافته و باید با دانش آموزان دیگر از شهرهای مختلف استان به رقابت بپردازند، خاطرنشان کرد: به منظور آمادگی و ایجاد شرایط مناسب برای دانش آموزان هندیجانی راه یافته به مرحله استانی تسهیلات و برنامه هایی برای آنها در نظر گرفته شده است.

سنگری ارائه آموزش های لازم علمی برای آمادگی بیشتر حضور در آزمون و همچنین مشاوره رایگان از جمله این اقدامات عنوان کرد و افزود: امیدواریم دانش آموزان هندیجانی بتوانند با تلاش مناسب در این زمینه به رتبه های مناسبی در رقابت با دیگر دانش آموزان استان دست یابند.

انتهای پیام/۷۲۰۰۸/صا۲۰

منبع خبر در فارس | خلاصه خبر

هاست ایران