اخبار استانی فارس

مدیر بیمارستان امام حسین (ع) ملایر:

بخش دیالیز بیمارستان امام حسین (ع) پاسخگوی نیاز بیماران نیست

مدیر بیمارستان امام حسین (ع) ملایر گفت: بخش دیالیز بیمارستان امام حسین (ع) با هشت تخت فعال پاسخگوی بیماران نیست.

بخش دیالیز بیمارستان امام حسین (ع) پاسخگوی نیاز بیماران نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر، شاپور احمدی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید خبرنگاران از بخش های مختلف بیمارستان امام حسین (ع) ملایر با اشاره به اینکه در حال حاضر چندین بخش از بخش های این بیمارستان توسط اداره اوقاف و امور خیریه ملایر بازسازی شده، اظهار داشت: یکی از مهمترین نیازهای این بیمارستان تجهیز بخش دیالیز است.

وی با اشاره به فعالیت بخش دیالیز این بیمارستان تصریح کرد: بخش دیالیز این بیمارستان با هشت تخت فعال پاسخگوی بیماران نیست و در حال حاضر با وجود ۷۰ بیمار دیالیزی در ملایر و انجام سه بار عمل دیالیز در طول هفته مشکلات زیادی دارد.

مدیر بیمارستان امام حسین (ع) ملایر بیان داشت: اگر بیماری اورژانسی و یا بیماری دیالیزی از شهرستان های اطراف داشته باشیم با وجود کمبود فضا و تجهیزات با این تعداد پاسخگوی بیماران نیست.

وی اظهار داشت: در این راستا، تعدادی از افراد مجمع خیرین سلامت ملایر از جمله برادران معراجی فر برای تجهیز و ساخت بخش دیالیز اعلام آمادگی کرده و بخش همودیالیز بیمارستان با ۳۲ تخت به نام واقف ملایری حاج محمود معراجی فر در حال ساخت است که تا چندین سال آینده پاسخگوی بیماران خواهد بود.

وی در پایان گفت: برای هر دستگاه دیالیز ۷۰ میلیون تومان نیاز است و در کل برای تجهیز این بخش ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار لازم داریم.

انتهای پیام/۸۹۰۱۳/ت۲۰

منبع خبر در فارس | خلاصه خبر

هاست ایران