اخبار استانی مهر

سرهنگ مسن آبادی:

فراخوان مقاله همایش ملی خدمت سربازی در استان مرکزی منتشر شد

اراک - خبرگزاری مهر: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از برگزاری همایش ملی خدمت سربازی خبر داد و گفت: علاقه مندان می توانند آثار علمی و پژوهشی خود را به دبیر خانه این همایش ارسال کنند.

فراخوان مقاله همایش ملی خدمت سربازی در استان مرکزی منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حسینعلی مسن آبادی افزود: علاقه مندان می توانند آثار علمی و پژوهشی خود را به آدرسWWW. iscconferences. ir/۴۶۵ ارسال کنند.

وی با بیان اینکه همایش ملی سربازی با موضوع رویکردها، کارکردها و افق های علمی با حضور کارکنان ناجا در بهمن ماه امسال برگزار می شود اظهارداشت: مقاله ارسالی باید به صورت تایپ شده و حداکثر در ۲۵ صفحه A۴ در محیط WORD۲۰۰۲ و ۲۰۰۷ با قلمBIOHIS و با فاصله خطوط استاندارد تدوین شود.

سرهنگ مسن آبادی ادامه داد: با توجه به ارتقاء رویکرد علمی فرماندهی انتظامی استان و رویکرد های تحقق هدف های پژوهشی کارکنان این سازمان همایش علمی– پژوهشی با عنوان خدمت سربازی در ناجا برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این همایش با حضور سازنده ۲۶ سازمان با رویکرد علمی در تهران برگزار خواهد شد افزود: محورهای فراخوان مقاله مفهوم، مبانی، اصول و فلسفه خدمت سربازی، رویکرد ها و کارکردهای خدمت سربازی، چگونگی فرایندهای مطلوب خدمت سربازی می باشد.

معاون وظیفه عمومی با بیان اینکه به مقالات برتر همایش علاوه بر چاپ و انتشار، جوایز ارزند های اهداء خواهد شد خاطرنشان کرد: ساختار مقاله شامل، عنوان، چکیده فارسی، واژگان، مقدمه، بحث اصلی، نتیجه گیری، پیشنهاد و فهرست منابع است.

منبع خبر در مهر | خلاصه خبر

هاست ایران
 
هاست ایران
سرخط اخبار خبرگزاری تسنیم
سرخط اخبار ملت ایران
پربیننده ترین اخبار