اخبار سیاسی مشرق

انتصاب مسئول جدید دفتر تبلیغات اسلامی

با حضور مسئولان، حجت الاسلام موسی الرضا تیموری به عنوان مسئول جدید دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور معرفی شد.

به گزارش مشرق به نقل از فارس، از زاهدان، به نقل از دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی قم در این مراسم با تقدیر از خدمات و تلاش های حجت الاسلام محمد نارویی در ۲۲ ماه مسئولیت این دفتر در جنوب شرق کشور اظهار داشت: دفتر تبلیغات اسلامی وابسته به حوزه علمیه قم در سه استان خراسان رضوی، اصفهان و سیستان و بلوچستان فعال است.

حجت الاسلام روستا آزاد افزود: دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور که در ایرانشهر مستقر است در راستای ترویج فرهنگ مبانی اسلامی، وحدت، یکپارچگی قومیت ها و آموزش فعالیت می کند.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام تلاش گسترده ای را برای انحراف جوانان مسلمان و دور کردن آنان از اعتقادات دینی شان آغاز کرده اند و در این راه از هیچ تلاش و توطئه و ترفندی فروگذار نیستند.

امام جمعه ایرانشهر نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بر ترویج و تعمیق مسائل دینی و وحدت و انسجام مردم تاکید کرد.

حجت الاسلام حسین طاووسی ضمن تقدیر از تلاش های حجت الاسلام نارویی مسئول سابق دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، برای حجت الاسلام موسی الرضا تیموری مسئول جدید این دفتر آرزوی توفیق کرد.

رحمدل بامری فرماندار ایرانشهر نیز با تقدیر از خدمات حجت الاسلام نارویی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی نقش بسیار مهمی در ترویج مبانی اسلامی و پیشگیری از تفرقه و اختلافات مذهبی در منطقه دارد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام موسی الرضا تیموری به عنوان مسئول جدید دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور معرفی  و زحمات حجت الاسلام محمد نارویی قدردانی شد.

منبع خبر در مشرق | خلاصه خبر

هاست ایران