اخبار ورزشی تسنیم

برگزاری قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی

پرسپولیس میزبان دیدار با الوند همدان شد

خبرگزاری تسنیم: طبق قرعه کشی انجام شده در سازمان لیگ میزبانان و میهمانان دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مشخص شدند.

پرسپولیس میزبان دیدار با الوند همدان شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، مراسم قرعه کشی انتخاب میزبانان دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بعدازظهر امروز (چهارشنبه) در سازمان لیگ برگزار شد.

بر این اساس تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان الوند همدان خواهد بود. زمان این دیدار هنوز مشخص نشده است اما ۲ تیم برای برگزاری این دیدار در روز جمعه ۱۰ آبان موافقت کرده اند که سازمان لیگ از باشگاه پرسپولیس و الوند خواسته تا این درخواست را کتباً اعلام کنند، در غیر این صورت سازمان لیگ با برنامه خودش پیش می رود.

همچنین دیدار نفت تهران و ذوب آهن در اصفهان برگزار خواهد شد و فولاد خوزستان و فولاد نوین اهواز هم در جام حذفی داربی خوزستان را به میزبانی فولاد خوزستان برگزار می کنند.

با قرعه کشی انجام شده گسترش فولاد تبریز و صنعت نفت آبادان هم در آبادان به مصاف هم می روند و داماش گیلان نیز باید از راه آهن سورینت میزبانی کند.

در این مراسم غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ، آلبرت گریگوریان عضو کمیته مسابقات و همچنین نماینده تیم ها حضور داشتند.

انتهای پیام/

منبع خبر در تسنیم | خلاصه خبر

هاست ایران