اخبار ورزشی واحد مرکزی خبر

تصویری/بازیکن جدید چلسی معرفی شد

تهران / واحد مرکزی خبر/ورزشی ۱۳۹۲/۰۴/۲۲
۰۰: ۱۷: ۴۵.۰۵
طی مراسمی آندره اسکارل بازیکن جدید تیم فوتبال چلسی معرفی شد.
به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر، این مراسم با حضور خوزه مورینیو سرمربی تیم چلسی و در کمپ تمرینی این تیم در اردوی تایلند و در شهر بانکوک انجام شد.
مورینیو در این مراسم گفت: وقتی فهمیدم که به زودی آندره اسکارل در تیم چلسی حضور خواهد داشت تمام تلاشم را برای جذب وی انجام دادم زیرا او را دوست دارم و او بازیکنی است که می تواند به خاطر خصوصیات هجومی خود در خط حمله کمک خوبی برای تیم ما باشد. او بازیکنی است که می تواند از تمامی جناح ها بازی کند و خاصیت تهاجمی خود را حفظ کند و از این بازیکن می توان در سیستم های مختلف یهره برد. او خصوصیات بازیکنان امروزی فوتبال را در خط حمله داراست او بازیکنی خلاق است و با سرعت بالای خود بهترین تصمیمات را می گیرد و از قدرت شوتزنی خوبی برخوردار است.
مورینیو همچنین درباره وین رونی بازیکن منچستر یونایتد هم گفت: همه می دانید که من آدم مزوری نیستم و در باره همه چیز به طور شفاف صحبت می کنم. من آنچه را که احساس می کنم و فکر می کنم با شما در میان می گذارم و بارها به شما گفته ام که او (وین رونی) بازیکنی است که او را خیلی دوست دارم.
اسکارل هم در این مراسم گفت: در تیم چلسی همیشه بر روی بازیکنان فشار تمرین وجود دارد اما من آندره اسکارل هستم و قصد دارم تا بازی خود را با حضور در تیم چلسی بهبود دهم. می خواهم به سختی تمرین کنم و با بازی با کیفیت خود به تیم کمک کنم تا در آینده موفق باشد. من تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا بهترین عملکرد را برای باشگاه داشته باشم.
۰۰: ۲۰: ۳۰.۰۵

منبع خبر در واحد مرکزی خبر | خلاصه خبر

هاست ایران